Szkoła przetrwania na Dolnym Śląsku – fascynujący kurs survivalu
w Górach Sowich niedaleko Wrocławia

survival w wojewodztwie dolnoslaskim i gotowanie na ognisku

Kurs survivalu w pobliżu Wrocławia? To możliwe!

Impreza survivalowa to obietnica niezapomnianej przygody i sporej dawki adrenaliny. Dla wielu współczesnych ludzi „uwięzionych” w szklanych biurowcach to wręcz odkrycie, że powrót do korzeni może być tak fascynujący. Dolny Śląsk i Góry Sowie to urokliwy region Polski, pełen tajemnic i niespodzianek z czasów II Wojny Światowej. Kurs survivalu w Górach Sowich niedaleko Wrocławia będzie prawdziwą mieszanką wybuchową.

Sprawdź dlaczego

Survival – ojciec i syn

 #survival #integracja #ojciec&syn

Wyjazdy survivalowe oferują  cenną wiedzę w zakresie przetrwania w najbardziej niesprzyjających warunkach. Jednak są także doskonałym narzędziem zbliżającym ludzi. 

Survival, jako interesująca i niecodzienna metoda budowania relacji, jest coraz częściej wybierana przez ojców i synów jako wartościowa oraz kreatywna forma wspólnego spędzania czasu.

Czytaj więcej…

Impreza survivalowa – najlepsze narzędzie do integracji zespołu i team buildingu

#teambuilding #survival #integracja #imprezaintegracyjna

Imprezy survivalove to idealna forma integracji i poprawy efektywności załogi zarówno w korporacji, jak i w całkiem małej firmie. Sprawdź dlaczego ta forma budowania idealnego zespołu jest tak efektywna. Dobre relacje międzyludzkie w firmie są dziś na wagę złota. Brak przywiązania do zakładu pracy, a co za tym idzie duża rotacja pracowników są bolączką współczesnych korporacji. Koszty szkolenia pracowników…
Czytaj więcej…

Poznaj to, co nieuniknione. Co to jest blackout w kontekście konfliktów zbrojnych i hybrydowych?

#blackout #schronienie #zestaw przetrwania

To był kolejny zwykły dzień. Zapaliłem światło, włączyłem czajnik i wsypałem kawę do kubka. W telewizji znowu powtarzali o możliwych przerwach w dostawie prądu, o masowych zbrojeniach, powrocie powszechnego poboru do wojska i atakach hybrydowych. Jacyś eksperci ponownie powtarzali o tym, że zostało już tylko kilka lat światowego pokoju. Dzień jak co dzień w telewizji. Same negatywne informacje. Poszedłem do pracy, zrobiłem swoje i przygotowywałem się do wieczornego wyjścia. Mieliśmy iść do kina. Zapadł zmrok, ale uliczne lampy przestały oświetlać ulice. Żyrandol, który codziennie rano włączałem nie dawał już światła. Internet przestał działać. Telewizor już nie zagadał. Ludzie zaczęli w popłochu wychodzić na ulice. Rozpoczął się blackout.

Czytaj więcej…

Shopping Cart
Scroll to Top