Piotr

instruktor Paweł

Nowoczesne pole walki wymaga zaawansowanych technologicznie rozwiązań. Przewaga, która wynika z techniki jest niczym bez specjalistów, którzy będą absolutnie pewni każdego podejmowanego przez siebie działania. To wysoko wykwalifikowani wojownicy, których nie można ot tak zastąpić.

Przedstawiamy Wam naszego kolejnego instruktora, Piotra. Człowiek, który rozpoznanie ma we krwi. Wprawne oko pozwala mu nie tylko świetnie analizować teren ale i równie dobrze strzelać. Swoje doświadczenie zbierał w dwóch formacjach – Wojsku Polskim i Straży Granicznej.  Doskonałe zorganizowanie i komunikatywność pozwoliły mu na służbę w miejscach, gdzie próżno szukać ludzi z przypadku. Członek plutonu specjalnego Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej a następnie Wydziału Realizacji Zarządu Zabezpieczenia Działań Komendy Głównej SG w Warszawie. Niezmiennie w aktywnej służbie, a już od dziewięciu lat specjalista rozpoznania Zespołu Bojowego w Jednostce Wojskowej Komandosów w Lublińcu. Weteran dwóch misji zagranicznych. Żołnierz obdarzony wieloma talentami, których bynajmniej nie zakopał pod ziemią. Stale je pomnaża i nie zamierza się zatrzymywać.                  Kursy, szkolenia i tytuły:

kurs pilota BSP, kurs rozpoznania obrazowego, kurs instruktorów wspinaczki skałkowej, uprawnienia prowadzącego strzelania, kurs instruktorski z zakresu stosowania technik linowych z pokładu statku powietrznego , kurs alpinizmu przemysłowego, kurs instruktora strzelań bojowych i praktycznych, instruktor strzelań długodystansowych, kurs działań specjalnych z użyciem pojazdów mechanicznych

Paweł

instruktor Piotr w trakcie wykonywania zadania bojowego

Wiesz jakie specjalizacje wojskowe są najbardziej wymagające? Powietrznodesantowe i rozpoznawcze. Paweł to żołnierz, który obydwie zna jak własną kieszeń. Zdobyte umiejętności i doświadczenie sprawdził na prawdziwej wojnie. I to w miejscu, gdzie przeciwnik ma swoje oczy wszędzie. Skruszyły na nim swoje zęby 3 imperia. Tym miejscem był Afganistan.

Odbył tam 3 zmiany w ramach Polskiego Kontyngentu Wojskowego. I to nie na stanowisku kucharza. Zajmował się działaniami bojowymi, dalekim rozpoznaniem i ochroną VIPów. Cały czas w boju, gotowy na każdą okoliczność, działający w miejscach najwyższego ryzyka. 

Jeden z nielicznych, którzy posiadają najwyższy stopień w sztuce przetrwania – SERE. Pod jego okiem szkoliło się wielu wojowników, którzy musieli przetrwać w najtrudniejszych warunkach. Człowiek, który pokaże Ci jak zachować Twoje życie nawet wtedy, kiedy każdy znak na niebie i ziemi będzie chciał Ci powiedzieć, że właśnie za moment nastąpi Twój koniec. Dowiesz się jak przejść przez miejsca, które dla pozostałych będą piekłem nie do przebycia. Ma za sobą ogrom kursów i szkoleń, a wiedza i doświadczenie, które dzięki nim zdobył uczyniło go wszechstronnym żołnierzem potrafiącym odnaleźć się w każdych warunkach. 

Kursy, szkolenia i tytuły:

instruktor strzelań bojowych i praktycznych, sędzia strzelectwa sportowego klasy III,instruktor dyscypliny sportu: Strzelectwo Sportowe,instruktor zaawansowany SERE, BattleField Life Support, Skoczek Spadochronowy Wojsk Powietrznodesantowych, Samoobrona i Walka Kobudo, kursy i szkolenia z ramienia TOPR w zakresie: poruszania się w terenie wysokogórskim w różnych warunkach; bytowanie i przetrwanie w warunkach wysokogórskich; nawigacji w terenie wysokogórskim; technik linowych; techniki wysokogórskiej wspinaczki zespołowej; techniki transportu poszkodowanych w terenie górskim; posługiwania się sprzętem alpinistycznym; desantowania ze śmigłowca przy pomocy technik linowych.

Marcin

W życiu czasem znajdziesz się w sytuacji bez wyjścia. W momencie, w którym każdy wariant działania będzie skazany na porażkę. Tym gorzej, jeśli stawką stanie się Twoje życie. W takiej sytuacji znalazł się właśnie Marcin, nasz instruktor. Uczestnik wydarzeń, które możesz znać z filmu „Karbala”. Mowa tu o pierwszej bitwie Wojska Polskiego od czasu zakończenia II Wojny Światowej – obronie City Hall. Choć każdy symulator pola walki wskazywał tu nieuniknioną porażkę to on stał się jednym z tych, którzy mimo tego odnieśli zwycięstwo.

Weteran jednostek rozpoznawczych, czestnik misji w Iraku i Afganistanie, żołnierz kompanii szybkiego reagowania bazy Four Corners. Człowiek, który swoje wyszkolenie sprawdził w niejednym boju. Dzięki niemu nauczysz się jak dostrzegać to, na co inni patrzą, ale tego nie widzą. Pod jego okiem zdobędziesz i wytrenujesz umiejętności, które diametralnie zmienią Twoje życie.

Kursy, szkolenia i tytuły:

instruktor strzelań sportowych, bojowych i dynamiczno-praktycznych, instruktor sportu i strzelectwa sportowego, sędzia klasy III strzelectwa, kurs specjalisty w zakresie wojskowych systemów GPS, kurs specjalisty w zakresie eksploatacji radiostacji Falcon, skoczek spadochronowy,

Shopping Cart
Scroll to Top