O Nas

Kim jesteśmy? Mówiąc obrazowo, jesteśmy filmem akcji, w którym Ty grasz główną rolę. Wyobraź sobie…Ty w środku lasu.
Minimum środków. Cel – przetrwać, przeżyć ekstremalną przygodę. 
Jesteśmy właśnie facetami od przygody dla prawdziwych mężczyzn. Ta przygoda pachnie lasem, ziemią, ogniskiem, drewnem i roślinami, które nie zechcą wyrosnąć na twoim balkonie… Jesteśmy SPECCAMP, jedną z czołowych polskich firm oferujących profesjonalne programy szkoleniowe w zakresie survivalu.
Czy jesteśmy pasjonatami survivalu? To banał, bo dla nas to dopiero początek. Sztuka przetrwania to bakcyl, który płynie w naszej krwi. Naszych kompanów, bo tak nazywamy uczestników tej męskiej przygody, zarażamy tym bakcylem na tyle skutecznie, że nawet po powrocie do codzienności nie przestają być „komandosami”. 
Zabawne? A czy wiesz, jak przeżyć w miejskiej dżungli? Jak zachować się w chwili zagrożenia? Jak odpowiedzieć na atak? Jak obronić swój dom i swoją rodzinę? 
W dzisiejszym świecie pełnym niepokojów, agresji, ataków terrorystycznych, bycie komandosem staje się bardzo przydatne…Nie nauczymy Cię jak się bić. Choć uważamy, że sztuki walki mogą być bardzo przydatne. Jednak nawet Ci, którzy je znają czasem przegrywają.
Dzikie zwierzęta zaś nie muszą trenować karate, aby przeżyć. Kluczem do przetrwania jest… instynkt. Naszym zadaniem jest właśnie obudzenie Twoich pierwotnych instynktów. Wyrobienie automatyzmu zachowań, co w ekstremalnej sytuacji pomoże Ci zachować się właściwie, pozwoli Ci i Twoim bliskim przetrwać. 
Kobiety? Nie myśl, że skoro piszemy tu o „męskiej przygodzie” uważamy, że nie nadają się do tej zabawy. Role płci rozumiemy tradycyjnie, to mężczyzna „zdobywał” pożywienie i bronił „jaskini”, a kobieta podgrzewała domowe ognisko i dbała o dzieci. Ale wiemy też, że są kobiety, które w sytuacji kryzysowej potrafią zachować zimną krew, a w ekstremalnych warunkach często sprawdzają się lepiej niż niejeden facet. Dlatego szczególnie ciepło witamy w grupie każdą przedstawicielkę płci pięknej. Mamy nadzieje, że Ty także.  
Nasi instruktorzy to doświadczeni żołnierze, którzy sprawdzili się w skrajnych warunkach, w krajach ogarniętych wojną, służąc w polskich kontyngentach, chroniąc ludność cywilną, a także VIP-ów przybywających do miejsc ogarniętych działaniami wojennymi. Dziś swoim doświadczeniem pragną dzielić się z Tobą.
Obudź swój pierwotny instynkt. Naucz się jak przetrwać w trudnych warunkach. Zaraź tą męską pasją swojego syna. Zaproś do ekstremalnej przygody swoich najlepszych kumpli. 
Sprawdź programy jakie oferujemy i wybierz jeden z nich. 
Jesteśmy SPECCAMP, faceci od przygody dla prawdziwych mężczyzn.
Shopping Cart
Scroll to Top