Impreza integracyjna dla firm

Las leczy. Jest naturalnym antydepresantem. Spada ciśnienie krwi, puls, hormon stresu. Przepiękne krajobrazy zapierają dech w piersiach. Na skórze czujesz poranną rosę, Słońce nieśmiało wygląda zza chmur, ptaki rozpoczynają swój śpiew siedząc na koronach drzew.  W takim miejscu można zapomnieć o codzienności. Dobro natury ma jednak swoje wady – zwłaszcza dla ludzi korzystających z najnowszych zdobyczy cywilizacji. Brak dachu nad głową, bieżącej wody, elektryczności. Musimy nauczyć się zapewnić sobie namiastkę domu w takich warunkach. A nic nie integruje tak mocno, jak budowanie wspólnego domu.

Proponujemy Państwu imprezę integracyjną dla firm, która nie tylko nauczy podstawowych umiejętności z zakresu sztuki przetrwania, ale przede wszystkim pozwoli zbudować silniejsze więzi między jego uczestnikami. Możliwość wspólnego zdobywania nowych doświadczeń i umiejętności, przeżycie tajemniczej przygody oraz oderwanie się od zgiełku miasta zapewni wspomnienia, które już na zawsze zostaną w pamięci uczestników.

Miejsce i czas imprezy integracyjnej dla firm

Impreza ma charakter jednodniowy (7-9 godzin szkolenia). Miejscem, gdzie stawicie czoła temu wyzwaniu będą Góry Sowie. Przepełniony tajemnicą zakątek Sudetów, w którym nigdy nie wiecie, na co natraficie.  Jesteśmy również w stanie przeprowadzić imprezę integracyjną dla firm w dowolnym miejscu i czasie na terytorium RP, elastycznie dopasowując się do potrzeb naszych klientów. Zastrzegamy, że w takiej sytuacji będziemy potrzebowali do 30 dni aby przeprowadzić rekonesans i odpowiednio przygotować teren do przeprowadzenia szkolenia.  Zgłoszenia na szkolenia oraz zapytanie prosimy przesyłać za pomocą e-maila na adres biuro@speccamp.pl

 

Pełny opis imprezy integracyjnej dla firm:

Nasze imprezy integracyjne dla firm są platformą, która można przystosować zgodnie z własnymi wymaganiami. Powiedz nam co chciałbyś w nim zawrzeć, a my zajmiemy się resztą. 

Impreza integracyjna przeprowadzona jest w formie szkolenia survivalowego. Taka forma aktywności jest zawsze doskonałym sposobem na poprawienie relacji między uczestnikami i zawiązanie nowych, silniejszych więzi. Wspólne stawianie czoła wyzwaniom w otoczeniu niesamowitej natury tworzy niepowtarzalną atmosferę, które bez wątpienia zapada w pamięć i istotnie poprawia jakość pracy.

Nauczymy Cię:

  • Budowy schronień
  • Zasad przetrwania
  • Zasad dotyczących rozpalania ognia
  • Podstaw nawigowania
  • Filtracji i oczyszczania wody
  • Praktycznego wykorzystania węzłów
  • Pozyskiwania wody oraz pożywienia 

Jak realizowane są posiłki podczas imprezy integracyjnej dla firm?

Las daje wszystko, czego człowiek potrzebuje. Jesteśmy w stanie zapewnić uczestnikom szkolenia niesamowitą ucztę kulinarną, która będzie w pełni korespondować z charakterem szkolenia. Proponujemy menu złożone z naturalnej, regionalnej, lekkostrawnej i wypełnionej pełnowartościowym białkiem dziczyzny prosto z Borów Dolnośląskich. Prawdziwy smak lasu pozostawiający niesamowite wrażenia. Posiłki możemy zrealizować nawet w każdym, nawet najdalszym zakątku.
Informacje dodatkowe:
 Napisz do nas a otrzymasz pakiet informacyjny zawierający wszystkie niezbędne szczegóły dotyczące imprezy integracyjnej dla firm. Dowiesz się co zabrać na szkolenie oraz co możemy dla Ciebie zabezpieczyć z listy przedmiotów do  zabrania, jeśli tego nie posiadasz. Poznasz informacje organizacyjne związane z dokładnym miejscem rozpoczęcia imprezy. Wskażemy równie teren gdzie będziesz mógł zostawić swój samochód. Przed każdym kursem uczestnik proszony jest o wypełnienie ankiety, która pozwoli nam na dostosowanie poziomu trudności dla każdej z grup. Jeśli masz dodatkowe pytania, napisz do nas na adres biuro@speccamp.pl

Dostępne są prywatne szkolenia integracyjne:
Przed wyruszeniem w drogę należy zebrać drużynę. Zbierz ludzi i powiedz nam, kiedy chcecie odbyć kurs. Preferujemy, aby grupy powiadamiały nas o chęci uczestnictwa z co najmniej 30- dniowym wyprzedzeniem. Zgłoszenia na prywatne szkolenia można przesyłać e-mailem na  adres biuro@speccamp.pl
Cena szkolenia:
350 zł / osobę

Shopping Cart
Scroll to Top